Catering na Event

Jak wybrać catering na event?

Organizacja wydarzenia w firmie to dość złożona sprawa. Oprócz koniecznych punktów programu związanych z pracą, należy pamiętać o tym, że równie ważny jest catering na event. Na szczęście z pomocą przychodzi nasza platforma! W Easycatering catering imprez zawsze obejmuje poziom organizacji jedzenia oraz jego dowozu. Nie musisz więc martwić się o nic! Wszystko zorganizujemy za Ciebie!

Dlaczego warto wybrać catering imprez firmowych?

Catering imprez w przypadku firm jest bardzo istotny, ponieważ tego typu wydarzenia trwają z reguły kilka godzin. Uczestnicy potrzebują więc przerw, by móc spędzić czas produktywnie, a zarazem przyjemnie. W związku z tym catering imprez firmowych musi zapewniać przynajmniej przerwy kawowe, w trakcie których serwowane będą zarówno ciepłe i zimne napoje, jak i drobne, słodkie przekąski. Dodatkowo warto zadbać także o różnego rodzaju jedzenie, które zapewnią gościom energię i sprawią, że nie będą oni głodni. 
Rozwiązanie, jakim jest catering imprez znacząco ułatwia organizację firmowych eventów. Organizator ma wystarczająco dużo na głowie, by przejmować się dodatkowo zapewnieniem jedzenia, szukaniem atrakcyjnych ofert usług cateringowych czy zlecaniem przygotowania przekąsek poszczególnym firmom lub podmiotom. Platforma Easycatering zrobi to wszystko za Ciebie! Wystarczy, że wyślesz nam zapytanie odnośnie oferty, określisz liczbę uczestników i inne szczegóły, a my roześlemy to zapytanie firmom tworzącym catering imprez. Dzięki temu bez większego wysiłku uzyskasz porównanie wielu ofert i wybierzesz najkorzystniejszą. Ponadto dostarczymy zamówione przez Ciebie jedzenie pod wskazany adres. Jak widzisz, nasza usługa obejmuje poziom nie tylko podstawowej organizacji, ale także dba o logistykę całego przedsięwzięcia. Nie da się ukryć, że mając już catering imprez firmowych nie da się zepsuć!

Co obejmuje catering imprez dla firm?

W ramach usługi oferującej catering imprez możesz zamówić różnego rodzaju przekąski na zimno, zarówno w słonej, jak i słodkiej odsłonie. Dodatkowo bez problemu możesz zamówić dania ciepłe, w tym zupy i dania główne. Warto również pomyśleć o przerwie kawowej, którą również pomoże Ci zapewnić Easycatering. Zorganizujemy możliwość zrobienia ciepłych napojów takich jak kawa czy herbata, by uczestnicy mogli nabrać sił na dalsze części eventu. Catering na wydarzenie to nie tylko jedzenie! Z wykorzystaniem naszej platformy możesz również wybrać różnego rodzaju dekoracje czy zamówić obsługę – wszystko w zależności od potrzeb. Ponadto przy zamawianiu cateringu podaj, jaki charakter ma mieć event firmowy – mniej czy bardziej oficjalny, ponieważ umożliwi to przygotowanie przekąsek pasujących do klimatu wydarzenia. Jeśli masz jakieś dodatkowe potrzeby i uwagi, my bez problemu je uwzględnimy. Easycatering dba o to, by wszyscy goście byli zadowoleni!

Ile kosztuje catering imprez dla firmy?

Catering imprez może różnić się pod względem ceny w zależności od wybranej oferty oraz liczby uczestników wydarzenia. Większość firm cateringowych podaje cenę za jedną osobę. Dodatkowo płatne są inne usługi, takie jak obsługa czy dekoracja. Warto sprawdzić, czy dana firma cateringowa obejmuje poziom obsługi i innych usług, by móc wybrać dokładnie to, czego jako organizator oczekujesz. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem na zorientowanie się w kosztach będzie porównanie poszczególnych ofert, które dostaniesz od nas niedługo po przesłaniu zapytania. 

Catering imprez – postaw na wysoką jakość

Wybierając catering imprez dla firm weź pod uwagę przede wszystkim jakość usług oraz szerokość oferty. Być może potrzebujesz tylko podstawowych przekąsek, aczkolwiek w przypadku większych wymagań najlepiej jest zdobyć wszystkie informacje odnośnie potrzeb uczestników, np. dotyczących osób niejedzących mięsa czy takich, którzy mają uczulenie na niektóre składniki. Dobra jakość cateringu zapewni doskonały klimat eventu firmowego. 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem