Catering na Konferencję

Jak wybrać catering na konferencję?


Platforma Easycatering pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, dzięki możliwości szybkiego porównania ofert oraz cen w jednym miejscu. Jak działa Easycatering? Wystarczy, że napiszesz zapytanie ofertowe, a my automatycznie roześlemy do potencjalnie pasująych firm cateringowych. Firmy cateringowe w ciągu 24h zgłoszą się i przedstawią niezobowiązujacą oferte. Szczegóły ustalisz bezpośrednio z firmą cateringową. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatne.

Na każdą konferencję firma cateringowa dopasuje doskonałe menu. Z przyjemnością polecimy dania, które zachwycą nawet najbardziej wybrednych gości. Oferujemy również spersonalizowane menu przygotowywane przez naszych konsultantów z Easycatering Concierge. 

Logistyka konferencji jest wyjątkowo złożona, ponieważ zazwyczaj obejmuje współpracę kilkunastu różnych podwykonawców. Ważne jest posiadanie sprawdzonego partnera cateringowego, który zapewni profesjonalne wsparcie organizatorom, smaczne jedzenie dla swoich uczestników, a także sprawną obsługę.

Easycatering często oferuje usługi cateringowe na konferencjach w całym kraju. Profesjonalna i niezawodna logistyka naszych sprawdzonych partnerów cateringowych pozwala nam dostarczać catering w dowolnym miejscu w Polsce.


Wśród oferowanych przysmaków przez współpracujące z nami firmy cateringowe ważne miejsce zajmują przekąski koktajlowe. Jest to idealne rozwiązanie przy organizacji szkoleń oraz konferencji, spotkań roboczych. Przygotowywane przez partnerów Easycatering zestawy przekąsek, są doskonałe także na mniej oficjalne imprezy firmowe, przyjęcia i bankiety. Prezentują się one niezwykle dekoracyjnie, są bardzo eleganckie i wygodne do jedzenia. My wiemy, że przekąski serwowane podczas spotkania biznesowego mają ogromny wpływ na jego przebieg oraz samopoczucie i wrażenia gości. Catering musi być zatem dopasowany do charakteru imprezy i liczby osób w niej uczestniczących. Co więcej, znajdujące się w naszej ofercie przekąski świetnie komponują się z przygotowywanymi przez nas kanapkami bankieotywmi oraz świeżymi sałatkami.

Do you need a catering offer?

Fill in the form. Get an answer even in 5 minutes!This site uses cookies, so that our service can work better.
Learn more I understand