4 powody, dla których warto jeść ze swoimi pracownikami

Wspólne jedzenie to idealne sposób na budowanie pozytywnych relacji w zespole. Nie ma lepszego miejsca na zbudowanie drużyny niż przy stole pełnym jedzenia. Nie wierzysz? 
 
1.   Zjedz z pracownikami śniadanie - na pierwszy rzut oka oczywiste - śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Upewnienie się, że pracownicy jedzą zdrowe i pożywne posiłki, jest świetnym sposobem na utrzymanie wysokiego poziomu energii w godzinach porannych. Wspólne jedzenie pozwala pracownikom zrobić sobie krótką przerwę, która wpływa pozytywnie nie tylko na produktywność, ale również na relacje między pracownikami. Śniadanie w pracy to również motywacja do przyjścia do biura na czas! :)
 
2.   Zamów do biura sezonowe owoce oraz zdrowe przekąski - jeżeli planujesz zapewnić pracownikom jedzenie, upewnij się, że jest wykonane ze zdrowych, świeżych, sezonowych produktów. Poniżej kilka argumentów, które być może przekonają Cię, iż naprawdę warto zainwestować w zdrowy benefit dla pracownika. Jakie działanie mają przekąski w biurze
  • Zwiększają satysfakcję pracowników w miejscu pracy dostarczając większą atrakcyjność świadczeń żywieniowych obok już popularnych medycznych czy sportowych.
  • Obniża absencję - regularne jedzenie owoców i warzyw poprawia odporność.
  • Podwyższa punktualność oraz zwiększa efektywności pracy.
 
3.   Team Lunch – to świetny sposób na integrację zespołu dla dużej firmy, gdzie jest wiele zespołów, które na co dzień nie współpracują ze sobą. Dzięki wspólnym posiłkom, na które może przyjść każdy z firmy, z różnych zespołów każdy ma możliwość się poznać. Jest to doskonała okazja do wymiany spostrzeżenia oraz przede wszystkim lepszej integracji, co wpływa pozytywnie na kulturę pracy oraz satysfakcję pracowników. Twój dział HR oraz Talent Acquisition będzie dumny, pracownicy nawiążą nowe znajomościj. Jeśli prowadzisz rekrutację, zapraszanie kandydatów na lunch jest świetnym sposobem, aby w luźny sposób dowiedzieć się więcej o potencjalnym pracowniku, a dla niego na poznanie firmy od wewnątrz.
 
4.   Zaoferuj dobrą kawę - kofeina jest podstawą nowoczesnego miejsca pracy. Badania wykazały, że kofeina zwiększa efektywność pracy oraz rozwija twórcze procesy. Kawa pojawia się w prawie każdym biurze, ale jeśli chcesz się wyróżnić to zaopatrz swoje biuro w Coffee Point. Jest to profesjonalny ekspres rodem z kultowej kawiarni Starbucks, czy Bonanza w Berlinie. Raz w tygodniu możesz zorganizować profesjonalne szkolenie baristyczne lub po prostu zatrudnimy na stałe baristę, który dla każdego przygotuje perfekcyjne flat white, czy espresso. Taki punkt z kawą to coś więcej niż tradycyjny ekspres. Zaskocz swoich pracowników.

Nie zwlekaj i wrzuć do swojego kalendarza posiłek firmowy przynajmniej raz w miesiącu. Poproś o pomoc w zorganizowaniu pysznego jedzenia Easycatering, a zorganizowanie takiego eventu będzie łatwizną i nie zabierze Ci cennego czasu w pracy! 
 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem