Benefit catering motywacją dla Twojego pracownika

Benefit Catering zadba o kondycję Twojej firmy. Wyobraź sobie, że catering może sprawić, że Twoi pracownicy będą chętniej u Ciebie pracować, punktualnie przychodzić do biura na wspólne śniadanie, czy zostaną po godzinach na pizzę lub jedzenia tajskie, aby spróbować czegoś nowego i przy okazji zintegrować się z firmą.
 
Regularny catering zamówiony do biura może być dodatkiem dla pracowników obok innych świadczeń pozapłacowych takich jak benefit system, multisport, multilunch.
 

Korzyści catering benefitu:

 1. Większa satysfakcja pracowników w miejscu pracy.
 2. Mniejsza absencja- regularne jedzenie owoców i warzyw poprawia odporność.
 3. Punktualność oraz zwiększa efektywności pracy.
 
Zrób przyjemność swoim pracownikom i zostań ulubionym pracodawcą już dzisiaj!
 

Oferta cateringu benefitowego:

 1. Owoce do biura - zamów owoce z dostawą prosto do biura. Spraw, że Twoi pracownicy będą zdrowsi.
 2. Happy Hours - raz w miesiącu imprezę Happy Hours podczas, której zamówisz jedzenie o różnej tematyce. Dzień z daną kuchnią: kuchnia włoska, hinduskie curry, lody tajski PadThai, sushi roll, pizza, burgery, soki cold press. Live cooking lub drinki przygotowywane przez najlepszych barmanów.
 3. Świeże soki - w naszej ofercie znajdziecie soki wyciskane na zimno z ang. Cold Press,, które oczyszczają organizm z toksyn. Idealne nawodnienie w ciągu dnia, poprawiają koncentrację umysłową idealne w czasie długich spotkań. Zawsze świeże, stanowią duża ilość łatwo przyswajalnych witamin oraz minerałów. Poprawiają stan cery oraz paznokcie. Są niczym spa dla naszego organizmu. Zorganizuj taki wypoczynek dla swoich pracowników bez opuszczania biura oraz cennych godzin pracy.
 4. Zdrowe przekąski - Zamów codziennie talerz z owocami lub warzywami i hummusem. W ten sposób możesz sprawić, że praca w biurze będzie smaczna a przy tym zdrowa. Tak, mamy na myśli, że obok sportu najważniejsze jest zdrowe odżywianie. Wyprzedź swoich pracowników i zapewnij im choć trochę zdrowego jedzenia w firmie. Dzięki temu organizm ma więcej siły do pracy a mózg lepiej pracuje rozwiązując kolejne zadania biznesowe.
 5. Cykliczne śniadanie dla pracowników - zorganizuj przynajmniej raz w miesiącu wspólne śniadanie dla wszystkich pracowników. Znamy firmy, które zamawiają je do biura codziennie. Pracownicy to bardzo doceniają, ponieważ mogą przyjechać wcześniej do pracy, ominąć korki a przy tym zjeść pożywne, zbilansowane śniadanie w miejscu pracy.
 6. Cykliczny Lunch dla pracowników - zdajemy sobie sprawę, że efektywność pracy jest ważnym elementem sukcesu Twojej firmy. Coraz więcej nowoczesnych firm takich jak Google, Facebook oferuje swoim pracownikom podczas pracy posiłek. Nie musisz budować własnej restauracji czy stołówki, dzięki Easycatering możemy przygotować dla Ciebie cykliczny catering, który zawsze przyjedzie na czas z potrawami, które polubią Twoi pracownicy.
 
Napisz do nas już dzisiaj, a doradcy Easycatering skomponują plan świadczeń benefitowych dla Twojej firmy dostosowany do:
 
 • Kultury organizacyjnej,
 • Systemu pracy,
 • Budżetu
 • Ilości pracowników

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem