Booksy - 200 osób

Booksy dla Klientów to bezpłatny serwis do rezerwacji usług z sektora health & beauty założony przez Stefana Batorego. Jeden z kilku faworytów do polskiego Unicorna!


Aplikację można pobrać bezpośrednio ze sklepu Play (Android) lub iTunes (iOS) na telefon i cieszyć się z jej funkcjonalności. Można również odwiedzić stronę www.booksy.com, aby wyszukać usługi w swojej okolicy.
Niezależnie od tego, czy umawiamy wizytę po raz pierwszy, drugi czy kolejny – dokonanie rezerwacji będzie zawsze dziecinnie proste!

Booksy dla Biznesu to prosty system do zarządzania rezerwacjami dla firm opartych na umawianiu wizyt. Zobacz, jak to działa!

Współpraca


Booksy skorzystało z usług Easycatering kilka razy w tym w zakresie cateringu biznesowego na spotkania Managementu z biur z całego świata. Dowoziliśmy regularnie lunch box w zgrzewanych pudełkach z daniami różnych kuchni świata. Takie lunch boxy zamawiane przez klienta są bardzo praktyczne i wygodne w zjedzeniu w szczególności podczas długich spotkań, gdy goście niejednokrotnie spożywają przy stole konferencyjnym. Taki lunch również łatwo odgrzać w mikrofalówce, jeśli wystygnie po kilku godzinach. Lunchboxy stają się najbardziej popularną formą zamawianych posiłków dla pracowników. Coraz częściej są również dofinansowane przez pracodawcę. Dzięki temu pracownik albo nic nie musi płacić, albo płaci kilka złotych.

Również mieliśmy okazję organizować catering eventowy na imprezę Booksy na ponad 200 osób, która odbyła się dzięki połączeniu kilku fantastycznych partnerów.
 

Zakres działania

 
  • Obsługę profesjonalnych barmanów z Kity Koguta,
  • Catering MaPassion, który składał się z bufetu Fingerfood (małe przekąski słodkie oraz słone), stacji ze smakowym Popcornem do nakładania samemu oraz stacji z HotDogami w formie LiveCooking,
  • Tort z racami z Deseo,
  • DJ znany z Barki nad Wisłą,
  • Pomogliśmy wynająć przestrzeń,
  • Ochronę,
  • Oświetlenie.
Wieczór był pierwszą okazją dla gości do przejechania się iTaxi samochodem Tesla. iTaxi było partnerem tego eventu w zakresie transportu gości. Tego wieczoru nie mogło również zabraknąć znanego w świecie startupów (iTaxi, Pizzaportal) oraz Angel Inwestorów Lecha Kaniuka.
 
IMG_2451


IMG_0684 


IMG_8495


IMG_9872


Bardzo cieszy nas, że możemy współpracować z polskimi spółkami technologicznymi, które niedługo mogą stać się pierwszymi Jednorożcami, za co trzymamy mocno kciuki.
 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem