Catering Kraków

Easycatering oferuje pełny zakres usług cateringowych w Krakowie.
Posiadamy bogate doświadczenie w obsługiwaniu każdego rodzaju wydarzeń firmowych. Zarówno tych małych spotkań w biurze jak i eventów firmowych na większą skale, jak pikniki, czy imprezy integracujne dla całej firmy. Gwarantujemy szybką i rzetelną obsługę (transport, kelnerzy, dekoratorzy, meble czy zastawa stołowa).

Wyróżnia nas świadczenie usług cateringowych w całej Polsce. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet te zamówienia ‘na ostatnią chwilę” z dnia na dzień. 

Naszym klientom korporacyjnym zapewniamy dobre ceny, adekwatne do wysokiej jakości świadczonych usług. W przypadku stałej współpracy obejmującą cykliczną obsługę cateringową zapewniamy spersonalizowane oferty.
 

Potrzebujesz ofertę cateringową?

Wypełnij krótki formularz. Otrzymaj odpowiedź nawet w 5 minut!Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem