Catering online? Twój partner do zamawiania cateringu.

Catering firmowy odgrywa bardzo ważną rolę w działaniu firmy. W wielu dużych firmach jest potrzebny każdego dnia podczas spotkań biznesowych, konferencji, narad zarządów, promocji nowych produktów, imprez firmowych. Kierowany jest zarówno do pracowników wyższego szczebla zarządów, managerów, pracowników jak i klientów, dziennikarzy, bloggerów. W firmie zamawiany jest zazwyczaj przez sekretarkę, osobistą asystentkę oraz office managerów.

Platforma Easycatering została stworzona myślą o tych osobach oraz wydarzeniach, aby ułatwić wszystkim pracę, zaoszczędzić czas oraz oferować najlepszą, wyselekcjonowaną ofertę o zróżnicowanych cenach. W naszej ofercie znajdziemy zarówno niedrogie obiady jak i wyszukane cateringi, wykwintne fingerfood, zestawy kanapkowe. Wszystko po to, aby nadać niepowtarzalny charakter każdemu spotkaniu oraz eventowi.
 
chuttersnap-464815-unsplash
 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem