Catering to lepsza motywacja

Nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch. Ale dostarczanie żywności pracownikom może pomóc nam w zwiększeniu efektywności pracy. Jak to działa?
 
Jeśli myślisz o oferowaniu dodatków dla pracowników, ten bonus może pomóc pracownikom na więcej niż jeden sposób. Nowe badanie w ramach usługi dostarczania posiłków służbowych i lunchowych EAT Club pokazuje, że oferowanie pracownikom bezpłatnych, wysokiej jakości posiłków zapewnia potencjalny zwrot z inwestycji w wysokości 150 procent.
 

Dlaczego ta liczba jest tak wysoka?

Dostarczanie żywności to dwukierunkowe podejście do zatrudniania pracowników: jak większość premii, pracownicy czują się doceniani, ale także zwiększają produktywność, podnoszą poziom energii i skracają czas spędzany poza biurem przynosząc jedzenie lub jedząc lunch na zewnątrz.
 
Oczywiście zapewnienie wszystkim pracownikom darmowego śniadania lub obiadu nie jest tanie. Jeśli zastanawiasz się, czy dostarczenie żywności może pomóc Ci zwiększyć zyski, może czas spojrzeć na obecne korzyści Twojej firmy. Chociaż happy hours i stoły do ​​ping ponga mogą wydawać się zabawne, upewnij się, że inwestujesz w bonusy, które zwiększają produktywność pracowników i pomagają w utrzymaniu najlepszych talentów.
 
Poranne śniadanie sprawi, że Twój zespół przyjdzie punktualnie i będzie w pełen sił, gotowy do pracy. Dlaczego tak jest? Już od dłuższego czasu wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Nie zawsze mamy na niego czas. Wspólne śniadanie to również okazji to integracji zespołu, omówieniu projektów oraz wspólnych zadań.
 

Jakie są korzyści dzięki regularnemu żywieniu pracowników w miejscu pracy?

 
  • 54% pracowników zostanie w Twojej firmie na dłużej.
  • 70% pracowników poleci Twoją firmę do pracy innym.
  • 60% pracowników będzie szczęśliwszym, jeśli zaproponujesz lunch jako jeden z benefitów.
  • 46% pracowników ma lepszą koncentrację nad pracą przy projektach. Zwiększa to jakość dowożonych celów.
  • 49% zwiększenie efektywności pracowników.
  • Niższe koszty rekrutacji oraz HR.
 

ROI: 150% zwrot z inwestycji w pakiety świadczeń jedzenia w biurze


Zapoznaj się z poniższą infografiką, aby dowiedzieć się, w jaki sposób oferowanie jedzenia w pracy może zwiększyć zadowolenie i lojalność pracowników Twojej firmy.

 
Food at work
 
 
Zamów już dzisiaj do swojej firmy śniadanie lub lunch cyklicznych w ramach Benefit Catering

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem