Catering z dowozem, czyli catering dla osób żyjących w biegu

Catering dla firm to usługa, którą świadczą wyspecjalizowane firmy cateringowe takie jak Easycatering. Współpracujemy z najlepszymi restauracjami takimi jak Sakana Sushi, Mango Vegan, SAM oraz sieciami restauracji Dunkin Donuts oraz Subway.

Dzięki firmom cateringowym mamy możliwość zamówić jedzenie do biura w przeróżnej formie. Mogą to być na przykład tace kanapkowe, koszyki z owocami, stoisko donutów czy inne przekąski. W dużych miastach są firmy cateringowe, które same przyjeżdżają z przygotowanymi już kanapkami do biurowców i oferują pyszne jedzenie na miejscu - kanapki ze świeżego pieczywa, tortilli, a także sałatki owocowe lub warzywne i inne dania odpowiednie na lunch. Dzięki Easycatering samemu decydujesz, na co i kiedy masz ochotę. Easycatering daje Ci ogrom możliwości wyboru zaczynając od przekąsek, po wyborny lunch, a kończąc na pysznej kolacji. Od dzisiaj każde spotkanie, konferencja oraz szkolenie będzie pełne smacznego jedzenia.

Smacznego!

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem