Easycatering – Twój partner dla cateringu firmowego

Catering firmowy odgrywa bardzo ważną rolę w działaniu firmy. W wielu dużych firmach jest potrzebny każdego dnia podczas spotkań biznesowych, konferencji, naradach zarządu, promocji nowego produktów czy podczas imprez firmowych. Kierowany jest zarówno do pracowników wyższego szczebla, zarządów, managerów, pracowników oraz klientów, dziennikarzy, bloggerów. W firmie zamawiany jest zazwyczaj przez sekretarkę, osobistą asystentkę oraz office managerów. Platforma Easycatering została stworzona z myślą o tych osobach oraz wydarzeniach, aby ułatwić wszystkim pracę, zaoszczędzić czas oraz oferować najlepszą, wyselekcjonowaną ofertę o zróżnicowanych cenach na rynku cateringowym. W naszej ofercie znajdziemy zarówno niedrogie obiady, jak i bardziej wyszukany catering, wykwintne fingerfood, zestawy kanapkowe, zestawy Dunkin' Donuts i mnóstwo dodatkowych atrakcji jak Live Cooking, Dim Sum, lody tajskie, czy pokazy barmańskie. Wszystko po to, aby nadać niepowtarzalny charakter każdemu spotkaniu, konferencji oraz eventowi.

box

lc1

Easycatering to pierwsza platforma w Polsce gromadząca różnorodne menu w postaci setek wyselekcjonowanych, gotowych ofert cateringowych. Platforma powstała w odpowiedzi na zainteresowanie naszych klientów szybką możliwością sprawdzenia cen oraz możliwością łatwego i natychmiastowego złożenia zamówienia na śniadania biznesowe, zestawy obiadowe, przerwy kawowe, czy fingerfood catering. Od dzisiaj nie muszą Państwo szukać z osobna firm, pisać zapytań ofertowych i często bardzo długo oczekiwać na otrzymanie oferty. Easycatering to platforma gromadząca mnóstwo zalet i udogodnień dla naszych klientów. Gdy od organizacji cateringu dzieli nas kilka godzin i potrzebujesz szybki catering to możesz być spokojny, że nie ma lepszego rozwiązania niż Easycatering. Po prostu wejdź na platformę, wpisz adres dostawy oraz datę i godzinę, wybierz menu, bezpiecznie zapłać kartą lub przelewem i poczekaj na terminową dostawę cateringu.
 
dim sum1
 
 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem