Ile kosztuje catering?

Ile kosztuje catering?


Catering może być w różnych formach, które uzależnione są od charakteru wydarzenia. Cena cateringu jest uzależniona przez wszystkim od wybranego rodzaju cateringu, odległości dostawy, zakresu usługi oraz terminu. 

Trudno sobie wyobrazić spotkanie biznesowe, konferencję lub szkolenie bez profesjonalnie przygotowanego bez cateringu kawowego. Organizując konwencję, spotkanie lub uroczystość, ważne jest, aby przerwa na kawę spełniała oczekiwania uczestników. Jeżeli planujesz zorganizować przerwę na kawę lub drobny poczęstunek - Easycatering jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Firmy, z którymi współpracujemy posiadają duże doświadczenie w zakresie cateringu kawowego. Zapewniamy tylko najwyższej jakości świeżo paloną kawę oraz bardzo nowoczesny sprzęt.

Przerwa na kawę nie ogranicza się oczywiście do kawy. Alternatywą jest herbata, napoje i przekąski. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, doradzamy i staramy się przygotować ofertę w taki sposób, aby spełniała wymagania naszych klientów.

Zaufało nam wiele firm i instytucji z całej Polski, z którymi współpracujemy do dziś. Twoja firma może liczyć na równie wysoki poziom usług cateringowych.
 

Jak zamówić tani catering? Jak być zadowolonym z cateringu nie przepłacając za niego?

  1. Zaplanuj z wyprzedzeniem
  2. Małe zamówienia zamów w restauracji
  3. Porównaj oferty
  4. Wybierz mniej znaną, ale sprawdzoną firmę. Katalog firm cateringowych na Easycatering pozwala na znalezienie wielu firm cateringowych oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Z nami szybko i łatwo poprosisz o oferty i będziesz mógł je porównać. 
  5. Sprecyzuj swoje potrzeby. Im lepiej zdefiniujesz tym dokładniej będzie mogłabyć zrobiona wycena. Być może z części usług można zrezygnować. Pamiętaj, że Prosecco nie jest to samo co szampan, który kosztuje dużo więcej. Dlatego sprecyzuj, że potrzebuje wino musujące lub Prosecco. Zamiast zamawiać open bar często lepiej jest zamówić 2-4 drinki na osobę, co w zupełności wystarczy przy dużej liczbie osób. Tak sprawne precyzowanie swoich potrzeb pozwoli Tobie na zamówienie cateirngu nawet za 50% pierwotnej ceny. 
  6. Jak zamówić tani lunch? Najtańszym rozwiązaniem jest lunch box. Jego koszt jest nawet 100% niższy niż lunch w bufecie. Oczywiście nie zawsze się sprawdzi lunch box. 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem