Jak zamówić bezproblemowo catering?

Zamawianie cateringu często to nielada wyzwanie. Każdy z nas na pewno nie raz zamawiał catering i zmierzał się z różnymi trudnościami. Mamy Ubera, czy iTaxi, bez telefonu zamawiany kierowcę przez aplikację. Z kolei dzięki w Zalando kupimy ubrania online, czy pyszne.pl daje nam możliwość zamówienia jedzenie online. Zamawianie cateringu firmowego obecnie odbywa się tak samo jak przed erą aplikacji oraz powszechnej automatyzacji.

Zamawiania cateringu dzisiaj:
 1. Szukasz firmę - piszemy posty na Facebooku, szukamy w internecie, dzwonimy po znajomych. 
 2. Wysyłasz maila lub dzwonisz - nie zawsze jesteśmy pewni jak najlepiej sformułować zapytanie ofertowe. Co trzeba uwzględnić, aby firma cateringowa mogła przygotować dopasowaną do naszych ofertę?
 3. Czekasz na ofertę  - to jest najgorszy etap. Jeśli odpowiedź dostajemy w ciągu jednego dnia to nie ma problemy. Choć zadarzają się przypadki, że firma cateringowa odpisuje po tygodniu lub w ogóle. Przecież gdybyś wiedzieli, że nie odpiszą to byśmy nie czekali.
 4. Sprawdzasz dostępności - jesteśmy przed decyzją o wyborze firmy, ale nagle okazuje się, że  termin niestety mają niedostępny. W tej sytuacji nie pozostaje na nic innego jak rozpocząć cały proces od początku. 

Wyobraź sobie, że proces zamawiania cateringu może być zdecydowanie prostszy. Wchodzisz na platformę wybierasz catering i gotowe! Tak to u nas wygląda:

1. Wypełniasz krótki formularz i czekasz na ofertę cateringu, którą dostajesz w ciągu kilku godzin. Wszystko transparentne i wiarygodne.
2. Realizujemy Twoje zamówienie i czekasz na dostawę cateringu.

Easycatering to platforma, która współpracuje z ponad 50 dostawcami cateringu w całej Polsce. Jedna firma i niezliczona ilość możliwości. 

Główne korzyści współpracy z Easycatering:
 1. 100% dostępność terminu - nie musisz się pytać, czy mamy wolny termin.
 2. Jeden partner, 8 Miast w Polsce.
 3. Płatności przelewem.
 4. Odroczone terminy płatności.
 5. Catering na każdą okazję, zarówno biznesowych jak i eventowy oraz benefitowy (owoce do biura, zdrowe przekąski, cykliczne posiłki dla pracowników).

Organizując catering pamiętaj przygotować odpowiedzi na następujące pytania:
 1. Data i miejsce cateringu.
 2. Liczba osób.
 3. Charakter cateringu.
 4. Budżet.
 5. Dodatkowy opis wydarzenia np: spotkanie zarządu, szkolenie pracowników lub wigilia firmowa. 
 
Screen Shot 2017-12-05 at 00

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem