Jak zamówić catering bez stresu?

Określe datę, miejsce i ustal szczegóły

Sukces spotkania w dużej mierze uzależniony jest od zamówienia sprawdzonego cateringu. Odpowiednio dostosowane menu do okazji, formy spotkania, czasu oraz przestrzeni to ważne elementy, które osoba zamawiająca wraz z firmą cateringową powinny wziąć pod uwagę przy zamawianiu cateringu.

Różnorodnośc menu

Obecnie coraz więcej osób ma nie tylko preferencje odnośnie smaku jedzenia, ale również preferencji żywieniowych takich jak dania wegetariańskie, wegańskie, rybne, czy bezglutenowe. Warto zadbać, aby również były uwzględnione i oznaczone podstawowe alergeny takie jak orzechy, gluten.

Dobór jedzenia

Jedzenie powinno być wsparciem podczas spotkania, czyli pożywne na tyle, aby nas nie uśpiło. Dlatego warto wybrać zróżnicowane menu, raczej lekkie dania. Zapach to kolejny element cateringu na sukces. Unikaj potraw w menu o intensywnym mocnym zapachu, który rozejdzie się po całej sali. Również czosnek czy inne mocne przyprawy powinny być ograniczone lub wyeliminowane.

Najpierw jesz oczami

Na koniec zadbaj o wygląd samego bufetu. Najlepiej prezentują się stoły z czarnymi obrusami, pasują do każdego wnętrza biura. Upewnij się, że dania będą odpowiednio opisane najlepiej w języku polski oraz angielskim.
 
Po przeczytaniu tego artykułu wiesz już na co zwrócić uwagę podczas zamawiania cateringu. Poniże krótkie podsumowanie. 

Zamawianie cateringu bez stresu:

  • Zaplanowanie cateringu z wyprzedzeniem. Nie odkładaj organizacji na ostatnią chwilę!
  • Odpowiednie dobranie cateringu oraz menu do okazji oraz czasu trwania wydarzenia.
  • Catering dostarczony na czas, nowocześnie podane smaczne jedzenie oraz uśmiechnięta obsługa.

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem