Jedzenie razem to wyższe wyniki

Firmy już nie tylko takie jak Google, ale wiele innych korporacji dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pracownikom wysoki komfort pracy w ramach nowoczesnych pakietów benefitowych.
 

Najczęściej w ramach nowoczesnych świadczeń  beneftiowych dostępne są:

  1. Pokoje do gry (Play rooms).
  2. Pokoje do wypoczynku (Chill out room).
  3. Pełne wyżywienie w formie regularnego cateringu śniadaniowego, lunchowego oraz przekąsek fingerfood zdrowych Fit oraz typu Fast Food.
  4. Coffee Point, czyli miejsca, gdzie są profesjonalne ekspresy do kawy. Kawę każdy przygotowuje samemu lub zamawia u baristy. Kilka razy w tygodniu są również oferowane dla społeczności biura szkolenia baristyczne, aby móc podszkolić swoje umiejętności w przygotowywaniu ulubionej kawy.
 

Dlaczego jedzenie razem w biurze jest tak ważne?

Naukowcy dowiedli, że jedzenie w biurze zwiększa:
  1. Wydajność,
  2. Skuteczność
  3. Zadowolenie pracowników

Dzięki cyklicznym śniadaniom, lunchom możesz sprawić, że praca Twoich pracowników staje się najważniejsza i najskuteczniejsza.

 
 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem