Korzyści z cateringu firmowego. Dowiedz się co możesz zyskać!

Dzięki platformie Easycatering Online możesz szybko i sprawnie zamówić catering do firmy na każdą okazję począwszy od śniadania biznesowego, śniadania prasowego, aż po lunch, przerwę kawową oraz przekąski podczas konferencji i szkolenia zarówno dla pracowników, jak i klientów. Jeśli potrzebujesz tylko kosz z owocami, talerz z warzywami oraz humusem lub przekąski fingerfood do Twojego biura, wystarczy, że wpiszesz adres dostawy, wybierzesz na liście filtrów odpowiedni rodzaj cateringu, wybierzesz firmę i od razu w czasie rzeczywistym możesz złożyć zamówienie. Potwierdzenie dostaniesz od razu i masz gwarancję, że Twój catering nie zostanie odwołany i nie zostaniesz bez jedzenia. Gdyby okazało się, że catering z jakiejś przyczyny nie mógłby zostać zrealizowany to znajdziemy pewne zastępstwo, które będzie najbliższe Twoim oczekiwaniom. Nasz dział obsługi nie zostawi Ciebie ani Twojej firmy bez cateringu.
 
blog2
 
Zdajemy sobie sprawę, że catering biurowy stanowi nierozłączny element w życiu firmy podczas długich spotkań zarządu, narad wspólników czy imprez firmowych. Często takie wydarzenia pojawiają się w naszym kalendarzu z dnia na dzień i nie zawsze są planowane z wielodniowym wyprzedzeniem z racji tego, że firma to żywa i dynamiczna organizacji biznesowa. Właśnie dlatego Easycatering jest najlepszym rozwiązaniem m.in. dla firm. Easycatering jest w stanie dostarczyć catering Last Minute i zapewnić obsługę na najwyższym poziomie już w ciągu 3 godzin od złożenia zamówienia!

 
blog1

W firmie osoby odpowiedzialne za zamawianie cateringu często stają przed wyzwaniem, aby zamówić pyszny catering na za kilka godzin. Pojawia się pytanie: Gdzie zamówić catering firmowy? Jaka jest najlepsza firma cateringowa? Gdzie dostanę catering w tak krótkim czasie? Wpisujemy w wyszukiwarce catering firmowy lub catering warszawa lub catering firmowy warszawa, czy najlepszy catering. Nie wiemy, co najlepiej wybrać, a czasu coraz mniej. Dzwonimy do znajomych, aby polecili nam catering do biura. Nie jest to proste zadanie. Nie zawsze każda restauracja przygotuje ofertę cateringową wraz z dowozem. Co więcej, nie każda oferta będzie dla nas najlepsza. Często sprawdzamy wiele firm, aby potwierdzić, kto ma wolny termin. Jest to związane z dużą ilością stresu oraz stratą cennego czasu, który możemy zaoszczędzić wchodząc na platformę Easycatering i zamówić proponowany gotowy zestaw cateringowy. Jeśli zaś mamy trochę więcej czasu wystarczy napisać prośbę na Easycatering Concierge w celu otrzymania oferty cateringowej dopasowaną do potrzeb wraz z profesjonalną obsługą kelnerską. Możemy z łatwością dzisiaj zamówić jedzenie online do domu, a teraz dzięki Easycatering z łatwością zamówisz również catering do biura, bez czekania na odpowiedzi mailowe, oferty, które nie są zgodne z naszymi oczekiwania, lub nie mieszczą się w naszym budżecie. Easycatering zrobi wszystko za Ciebie!

2000-170311MyStreat-MK3941-min
 
 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem