OEX Cursor - 350 osób

 
OEX Cursor to firma oferująca wieloletnie doświadczenie w procesach wsparcia sprzedaży, ugruntowaną wiedzę pozwalającą na pełną analitykę danych pozyskanych w trakcie realizacji procesów sprzedażowych, oraz kreatywne rozwiązania gwarantujące zrównoważony rozwój. Nasze usługi wsparcia sprzedażowego i marketingowego oparte są na działaniu ekspertów z wielu dziedzin, tak by usługi wsparcia lub outsourcingu sprzedaży przyniosły naszym klientom jak największe korzyści.

 

Wyzwania

  • Eventy w całej Polsce.
  • Cateringi zamawiane nawet z 24 godzinnym wyprzedzeniem. 
  • Dostosowywanie dekoracji oraz menu cateringu każdorazowo do rodzaju eventu. 
 

Współpraca

 
Z firmą OEX współpracujemy prawie od samego początku naszej działalności. Jest to jeden z naszych pierwszych klientów. Współpraca odbywa się w zakresie dostawy cateringów biznesowych oraz eventowych od 20 osób, aż po eventy dla 400 osób.
 
Z firmą OEX Cursor mieliśmy okazję organizować eventy, catering biznesowy, catering świąteczny, przerwy kawowe, catering na imprezę firmową, catering dla firm współpracujących z klientem. Wiele cateringów było organizowanych bardzo szybko, prawie na ostatnią chwilę z racji dynamicznych potrzeb klienta. Organizowaliśmy eventy, które obejmowały jedzenie podane w formie bufetu, dekoracje, live cooking, przerwy kawowe wraz z napojami oraz catering fingerfood. Zaletą współpracy z klientem jest to, że oferujemy nasze usługi cateringowe w Warszawie, ale również w innych miastach taki jak Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Rzeszów. Dla naszego klienta przygotowywaliśmy również catering biznesowy szyty na miarę, co oznacza dostosowanie jedzenia do okazji np: promocja produktu amerykańskiego była zrealizowana w otoczeniu amerykańskiego jedzenia m.in.:
 
  • Mini burgery z wołowiną i marmoladą cebulową
  • Mini burgery wegańskie z chrupiącym tofu
  • Kanapki z pastrami
  • Brownies z solonym karmelem
  • Smakowy popcorn
 
catering_biznesowy

Współpraca z licznymi firmami cateringowymi pozwala nam na nieograniczone możliwości realizacji eventów. Wszystkie firmy cateringowe współpracujące z Easycatering są sprawdzone oraz wyselekcjonowane. Ważną zaletą jest to, że catering w Easycatering można zamówić last minute z gwarancją dostępności terminu oraz terminowej dostawy. Easycatering to sprawdzony partner w organizacji cateringu na każdą okazję, zarówno eventy firmowe jak i prywatne imprezy okolicznościowe.  

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem