OLX - posiłek za 7 PLN!

OLX to serwis ogłoszeniowy należący do południowoafrykańskiej grupy medialno-technologicznej Naspers, będącej firmą o globalnym zasięgu. Działa ona w ponad 40 krajach i jest obecnie największą firmą oferującą dostęp do platform ogłoszeniowych na rynku. W Polsce OLX jest częścią Grupy OLX Sp. z o.o.

 
Firma OLX zdecydowała się na dofinansowanie posiłków dla pracowników wprowadzając żywieniowy benefit pracowniczy. Pracownicy płacą jedynie 7,5 PLN za pełnowartościowy posiłek, drugą połowę płaci pracodawca. OLX potrzebował rozwiązania, które pozwoli na łatwe, bezgotówkowe zamawianie posiłku przez każdego pracownika z osobna bezpośrednio przez platformę online, rozliczanie oraz raportowanie. Korzyścią byłna pełna kontrola nad zamawianymi produktami i pewność, że jest to dokładnie benefit żywieniowy, które nie może być zamieniony na coś innego jak w przypadku przedpłaconych kart. 

 
AdobeStock_147226918


Dlaczego Easycatering?

 
Easycatering pomogło wybrać dostawcę oraz wynegocjować warunki cenowe dostosowane do budżetu klienta. Następnie został sprecyzowany proces dostawy, ustalone miejsce oraz godziny dostawy. Każdy posiłek zostaje przywiezione prosto do biura, jest opisany imieniem, aby każdy pracownik łatwo i szybko mógł znaleźć swój posiłek. Codziennie kilkanaście posiłków w zgrzewanych, termicznych opakowaniach jest dostarczanych do siedziby klienta w Warszawie w prestiżowym biurowcu Q22. Namówiliśmy klienta na proekologiczne rozwiązanie, aby zrezygnował z jednorazowych sztućców i wykorzystywał sztućce, które są w biurowej kuchni.
 
AdobeStock_248283115

Korzyści dla OLX?

 
  1. 1 faktura w miesiącu z odroczonym terminem płatności,
  2. Raport, który pozwala na oszczędzenie kilku do kilkunastu godzin w ciągu miesiąca na rozliczeniu benefitu lunchowego w dziale kadr oraz księgowości.
  3. Stały dostęp do posiłków dzięki platformie online.
  4. Pełna kontrola nad wydatkami oraz nad tym na co jest wydawany benefit.
  5. Możliwość bezpiecznego rozliczenia benefitu z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) oraz wykorzystania ulg ZUS.
  6. Dostęp do cateringów biznesowych w ramach współpracy. 

Polecamy artykuł: Nowa Era Benefitów. Poznaj pokolenie Z. 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem