Praca w fabryce marzeń

Zapewnij swoim pracownikom smaczny i zdrowy posiłek w pracy dzięki wirtualnej stołówce. Bez inwestycji. Pełna elastyczność. Płacisz tylko za zamówione posiłki zamawiasz online przez platformę. Rozliczenia dostajesz na koniec miesiąca wraz ze szczegółowym raportem i zbiorczą 1 fakturą.
 

Smaczna praca marzeń

Pracodawcy coraz częściej poszukują możliwości zapewnienia atrakcyjnych warunków pracy oferując bezpłatne benefity takie jak: kursy angielskiego, świeże owoce oraz soki. Już w zasadzie standardem jest opieka medyczna oraz karnet na siłownię. Świadczenie, która stają się oczywiste w oczach pracownika przestają być już tak bardzo atrakcyjne. Nawet piłkarzyki, ping pong, czy PlayStation również nie powoduje zaskoczenia na pracownikach.
 

Catering do biura, firm, fabryk

Dzięki cyklicznej dostawie cateringowej możemy zapewnić różnorodne menu pochodzącej z różnych restauracji oraz firmy cateringowych. Takiej różnorodności i wygody nie zapewni własna stołówka.
 
Obecnie widzimy coraz większy trend na zamówienie stałych usług cateringowych dla firm, korporacji oraz do fabryk. Firmy oraz korporacje decydują się przede wszystkim na cykliczne śniadania oraz lunch boxy, które są zdecydowanie nowością w oczach pracowników. Z kolei fabryki zamawiają kanapki oraz lunch boxy dla pracowników fizycznych. Powoduje to, że pracodawca może w łatwy sposób wyróżnić się na tle innych pracodawców Regularne posiłki w firmie mogą być całkowicie finansowane przez pracodawcą lub tylko w określonym stopniu. Najczęściej pozostała kwota jest potrącana z wynagrodzenia pracownika. Dzięki temu zamawianie posiłków odbywa się całkowicie bezgotówkowo i trwa poniżej 1 minuty.
 

Maszyny vendingowe - co to takiego

Alternatywą dla dostarczonych posiłków do miejsca pracy są również maszyny vendingowe. Zaletą tego rozwiązania jest to, że posiłek może przechowywany przez dłuższy czas. W przypadku dużych organizacji takich maszyn musi być sporo, aby zaspokoić potrzeby klientów, zajmują dużo miejsca, trzeba je serwisować oraz przede wszystkim w czasie przerwy obiadowej tworzą się długie kolejki. Przywiezione lunch boxy lub kanapki dają możliwość szybkiej dystrybucji pracownikom bez stania w kolejce.
 
Naszym zadaniem jest pomoc w znalezieniu dostawców spełniających oczekiwania naszego klienta, negocjacja cen, obsługa operacyjna, której na celu jest stałe zapewnienie usługi, jednolite rozliczenia oraz raportowanie.
 
 
 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem