Raj w pracy? To możliwe!

Wiele firm ma do dyspozycji budżet przeznaczony do sprawiania przyjemności i jeszcze większej radości z pracy pracownikom i partnerom biznesowym. Co zrobić gdy kończą się nam pomysły? Co w momencie gdy chcielibyśmy zrobić coś innowacyjnego, nowego? Coś co będzie zarazem małym ukłonem w stronę naszych pracowników i klientów, ale też na długo zapadnie im w pamięci? Co możemy zrobić by znaleźć okazję do świętowania? Tu pojawiamy się my – Easycatering. Jeśli szukasz idealnej możliwości do miłego spędzenia czasu swoich pracowników, ten artykuł na pewno Ci pomoże w podjęciu decyzji. Oto nasze propozycje:

1. Niespodzianka na rocznicę współpracy – Gado Catering – Facebook

Zobacz menu
 
Nasz partner Gado Catering urządził miłą niespodziankę zespołowi Facebooka z okazji ich współpracy, a może i Ty masz partnera któremu chciałbyś sprawić przyjemność? Jest to świetny sposób na połączenie biznesu z przyjemnością, damy radość zarówno naszym pracownikom, jak i klientowi.

gado 1

2. Zmieniacie siedzibę firmy, a może po prostu zmieniliście wystrój lub wprowadziliście małe zmiany?

Dlaczego by tego nie wykorzystać? Każda nawet najmiejsza zmiana w firmie warta jest świętowania. Nie ważne, czy będzie to wspólny lunch dla pracowników, czy zostawione przekąski w nowym miejsu. Każde takie drobne gesty sprawią, że pracownicy poczują więź z firmą, a co za tym idzie z jeszcze większym zapałem będą wstawać do pracy, a przecież najedzony pracownik to szczęśliwy pracownik.
 
gado 3

Masz ochotę na więcej inspiracji? śledź nasze kolejne wpisy ;)

 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem