Środki bezpieczeństwa w cateringu - COVID19

W związku z wybuchem pandemii koronawirusa COVID-19 w Polsce wielu klientów prosi nas o weryfikację środków bezpieczeństwa podejmowanych przez firmy cateringowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności i gości.

Wychodząc na przeciw naszym klientom w tej trudnej kryzysowej sytuacji, zespół Easycatering skontaktował się z wszystkimi naszymi partnerami cateringowymi, aby sprawdzić, czy spełniają WSZYSTKIE poniższe rygorystyczne środki bezpieczeństwa.
 

Środki bezpieczeństwa w firmach cateringowych:

 
 1. Codzienne kontrole temperatury dla wszystkich pracowników w obiekcie lub obszarze przygotowywania żywności - kuchni oraz dostawy.
 2. Zintensyfikowany reżim czyszczenia płynami dezynfekującymi, w szczególności punktów wrażliwych tak jak klamki, ekrany dotykowe, stoliki oraz cały sprzęt do przygotowywania żywności.
 3. Wyparzanie wszystkich akcesoriów kuchennych.
 4. Wszystkie osoby zajmujące się przygotowywaniem żywności noszą rękawiczki i maski na twarz.
 

Środki bezpieczeństwa podczas dostawy i realizacji cateringu:

 
 1. Wszyscy pracownicy dostarczający i serwujący catering noszą rękawiczki i maski na twarz.
 2. Wszelkie naczynia dostarczane są indywidualnie zapakowane. Rekomendujemy również naczynia jednorazowe. 
 3. Płyny do dezynfekcji dla gości ustawione na bufetach. 
 4. Dostawy bezkontaktowe. 
 5. Specjalne menu cateringu domowe dla pracowników, którzy pracują z domu w ramach #pracujwdomu. 🙏🏻 Dziękujemy za wsparcie dla mikroprzedsiębiorów.
 

Wskazówki jak zamawiać catering w okresie Pandemii COVID19?

 
 1. Zapewniaj codzienne obiady, aby pracownicy nie musieli wychodzić na lunch.
 2. Zamawiaj indywidualne posiłków w formie lunchbox - Wielu naszych klientów decyduje się na pudełka na lunch zamiast bufetów, aby zminimalizować dzielenie się naczyniami do serwowania i ekspozycję otwartego jedzenia.
 3. Ogranicz jedzenie w grupach - chociaż zwykle zachęcamy zespoły do wspólnego jedzenia, w tych okresie najlepiej jest zminimalizować liczbę osób podczas jednego spotkania. 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem