Taniej, smaczniej i wygodniej - wirtualna stołówka

Zapewnij swoim pracownikom smaczny i zdrowy posiłek w pracy dzięki wirtualnej stołówce. Bez inwestycji. Pełna elastyczność.


Wirtualna stołówka w Twojej firmie

Decyzja o inwestycji we własną stołówkę wiąże się nie tylko z wysokimi kosztami, na które składają się koszty wyposażenia w odpowiedni sprzęt, ale również jej bieżące koszty. Nawet jeśli zdecydujemy się na zewnętrznego operatora to nasze koszty stałe są bardzo wysokie.

Drugą możliwością jest zamawianie posiłków z restauracji oraz firmy cateringowej. Takie rozwiązanie jest nie tylko tańsze ale również daje większą elastyczność. Możemy wybierać dania spośród menu kilku firm, dzięki temu uzyskujemy większa rożnorodność jedzenia. Płacimy tylko za zamówione posiłki a rozliczenia i raportowanie jest niezwykle proste. Na koniec miesiąca dostajemy jedną fakturę oraz niezbędny raport dzięki, któremu zaoszczędzimy wiele godzin przy rozliczaniu.


Zapewnij wirtualną stołówkę swojemu pracownikowi

Firmy najczęściej zamawiają dla swoich pracowników regularne lunch box, które gwarantują smaczne, pożywne posiłki kuchni polskiej, włoskiej, domowej. Wśród dań pojawia się kotlet schabowy z ziemniaczkami, zapiekanka makaronowa lub tradycyjne pierogi. Dania są zapakowane w estetyczne zgrzewane pojemniki lub styropianowe, które sprawdzają się na budowie.
 
Obok lunch boxów pracodawcy coraz częściej zapewniają pracownikom kanapki. Dzieje się tak przede wszystkim w branży logistycznej, gdzie pracownicy pracują na 2 zmiany. Pracodawca decyduje się na taką formę benefitu dla pracownika, aby miejsce pracy było jeszcze bardziej atrakcyjne.


Catering cykliczny na plus

Dzięki usłudze cateringu cyklicznego oszczędzasz czas i przede wszystkim minimalizujesz koszty dzięki ulgi ZUS na dofinansowanie posiłków pracowniczych.
 
Zapewniamy grupowe posiłki dla firm i fabryk na terenie Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Łodzi oraz przede wszystkim w mniejszych miejscowościach wojewódzkich, gdzie są zlokalizowane parki logistyczne, fabryki, przemysł.
 

Korzyści cateringu cyklicznego:

✔ Regularne odżywianie wzmacnia odporność i zmniejsza absencję.
✔ Budowanie lojalności pracowników i zmniejszanie ryzyka rotacji. 
✔ Proste rozliczenia, 1 faktura w miesiącu. 
✔ Oszczędności dla firmy - skorzystaj z ulgi ZUS na dofinansowanie posiłków pracowniczych do 190 zł miesięcznie na pracownika.   
✔ Płacisz tylko za zamówione posiłki! 
✔ Platforma online do zamówień oraz rozliczeń i raportów.
 
 
 

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem