Zamawianie posiłków dla firm i fabryk

Catering Cykliczny to nowoczesny benefit do motywowania pracowników. Regularne śniadania i lunche dla firm, korporacji, fabryk, branży budowniczej w postaci posiłków śniadań, obiadów oraz kanapek. Oferujemy również posiłki profilaktyczne oraz regeneracyjne.
 

Catering benefitowy to forma stałego cyklicznego cateringu

Nasza usługa działa na terenie całej Polski we współpracy z lokalnymi firmami cateringowymi. Współpraca z nami jest całkowicie bezpłatna. Pracodawca decyduje o poziomie dofinansowania. Jedzenie jest jednym z najbardziej atrakcyjnych benefitów. Jest to benefit, dzięki któremu pracodawca może się wyróżnić.
 

Kiedy pracodawca jest zobowiązany do świadczenia posiłków regeneracyjnych?


Okres zimowy
Pracownicy wykonujący prace związane z wysiłkiem fizycznym na otwartej przestrzeni, gdy:
● w przypadku mężczyzn – efektywny wydatek energetyczny organizmu w ciągu zmiany roboczej przekracza 1500 kcal (6280 kJ),
● w przypadku kobiet – efektywny wydatek energetyczny organizmu w ciągu zmiany roboczej przekracza 1000 kcal (4187 kJ).​

Okres letni
Pracownicy wykonujący pracę na otwartej przestrzeni, gdy poziom efektywnego wydatku energetycznego w ciągu zmiany roboczej ustalono powyżej:
● 2000 kcal (8375 kJ) u mężczyzn,
● 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet.

Ustalenie wydatku energetycznego należy do pracodawcy, w imieniu którego zadanie to na ogół wykonuje BHP. Służby bhp opierają się przeważnie na jednej z kilku popularnych metod. Do często wybieranych należy metoda Lehmanna. Jest ona dwuetapowa.
 

Ustalanie wydatku energetycznego według metody Lehmanna


I etap. Ocena pozycji podczas pracy i oszacowanie wydatku energetycznego wynikającego w utrzymania tej pozycji.
II etap. Ocena głównych grup mięśni wykonujących czynności i ustalenie związanego z tym wydatku energetycznego.

Ustalenia wydatku energetycznego dokonuje się przez zsumowanie wyników z pierwszego i drugiego etapu.

Easycatering Benefit pomoże oszczędzić Ci czas przy zamawianiu cateringu cyklicznego oraz rozliczeniach. Zamówienie posiłku zajmie najwyżej 1 minutę.
 
 

Organizujesz catering?

Wypełnij formularz, a otrzymasz 2 oferty. Wybierzesz najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. To wszystko nawet w 1 godzinę!Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem