Zamów pączki do biura na tłusty czwartek 2020

Czy pamiętasz, że Tłusty Czwartek w tym roku wypada 28 lutego? To już ostatni dzwonek, by zamówić większą liczbę pączków.


Pączki z dowozem do biura 

To specjalna oferta Easycatering. We współpracy z najlepszymi cukierniami dowieziemy pączki i inne słodkości do Twojej firmy.


Tłusty Czwartek

Tłusty czwartek jest jednym najpyszniejszych i najsłodszych świąt jakie obchodzimy. Możemy zarzucić diety i postanowienia. Najpopularniejsze w tłusty czwartek są:
  • Pączek z lukrem z różą lub powidłami oraz wieloowocowe.
  • Faworki z cukrem pudrem.
Chętnie sięgamy również po inne ciasta i pierniki, w zależności od upodobań. 

Tłusty czwartek w biurze

Nie czekaj i spraw przyjemność swoim pracownikom

Zamówienia na dostawy pączków już ruszyły! Na naszej stronie internetowej można zaplanować zamówienie, termin oraz godzinę ich dostawy.

Zapewniam, że dzięki temu ominiesz długie kolejki przed cukiernią :)

Easycatering Concierge

Potrzebujesz sprawdzony catering firmowy? Wypełnij formularz a my zorganizujemy catering.
Sprawdzone firmy cateringowe

Zawsze dostępne terminy

Gwarancja jakości i terminowej dostawy.

Polubisz również

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem