Dla partnera

 

Zostań naszym partnerem!

Reprezentujesz firmę cateringową, restaurację lub hotel? Masz doświadczenie w organizacji cateringów na różne okazje? Chcesz zwiększyść swoją rozpoznawalność w internecie, zbudować zaufanie i pozyskać nowych klientów? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Korzyści

1. Profesjonalny profil na platformie - Lepsza widoczność firmy w internecie, wiarygodne informacje oraz piękne zdjęcia. 90% klientów szuka informacji w internecie. Jeśli Cię tam nie ma lub kontakt jest utrudniony to klienci wybiorą inną firmę. Daj się znaleźć w klientom.

2. Łatwy kontakt z Twoją firmą - Klienci mają szybki kontakt z Twoją firmą dzięki formularzowi na Twoim profilu. Widzą również w jakich specjalizujesz się usługach. 

3. Zdobywaj nowych klientów - Nowe zapytania wysyłane przez zaintersowanych klientów. 

Chcesz rozpocząć współpracę?

Nie ma nic prostszego.

Napisz do nas: catering@easycatering.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem