FAQ

Czym jest Easycatering Online?

Easycatering to pierwsza taka platforma w Polsce gromadząca różnorodne menu w postaci setek wyselekcjonowanych, gotowych oferty cateringowych. Platforma powstała w odpowiedzi na zainteresowanie naszych klientów szybką możliwością sprawdzenia cen oraz łatwego i natychmiastowego złożenia zamówienia na śniadania biznesowe, przekąski, zestawy obiadowe, przerwy kawowe, czy fingerfood catering. Od dzisiaj nie muszą Państwo szukać z osobna firm, pisać zapytania ofertowe i często bardzo długo oczekiwać na ofertę. Easycatering to platforma gromadząca mnóstwo zalet i udogodnień dla naszych klientów. Gdy od organizacji cateringu dzieli nas kilka godzin, potrzebujesz szybki catering to nie ma lepszego rozwiązania niż Easycatering. Wejdź na platformę, wpisz adres dostawy oraz datę i godzinę, wybierz menu, bezpiecznie zapłać kartą lub przelewem i poczekaj na terminową dostawę cateringu.

Możemy zamówić do pracy dostawa jedzenia, a także tace kanapkowe, koszyki z owocami. W dużych miastach są firmy cateringowe, które same przyjeżdżają z przygotowanymi już kanapkami do biurowców i oferują pyszne jedzenie na miejscu - kanapki ze świeżego pieczywa, tortilli, a także sałatki owocowe lub warzywne i inne dania odpowiednie na lunch. Dzięki Easycatering samemu decydujesz na co i kiedy masz ochotę. Od dzisiaj każde spotkanie, konferencja oraz szkolenie będzie pełne pysznego jedzenia. 

W jaki sposób działa Easycatering Online?

Zamów już teraz w 3 prostych krokach:

1. Wpisz adres dostawy na www.easycatering.pl , określ datę i godzinę dostawy. 

2. Wybierz restaurację, sieć lub firmę cateringową, złóż zamówienie, 

3. Zapłać bezpiecznie kartą płatniczą, przelewem PayU i poczekaj na dostawę w wybranym terminie. Jeśli potrzebujesz fakturę VAT, zaznacz to w systemie podczas składania zamówienia oraz uzupełnij niezbędne dane do faktury. 


Czym jest usługa Easycatering Concierge?

Easycatering Concierge jest Twoim partnerem w organizacji cateringu. Potrzebujesz dopasowaną ofertę cateringową do Twoich potrzeb? Nie ma nic prostszego. Wypełnij krótki 1 minutowy formularz a dostaniesz od nas indywidualną ofertę cateringową już w ciągu 24h. Usługa Easycatering Concierge jest całkowicie darmowa. Wyślij  zapytanie.

W jakich godzinach realizujemy zamówienia?

Zamówienia są realizowane różnie w zależności od partnera. Mamy takich partnerów w swojej ofercie, którzy realizują dostawy 24h/7. Pamiętaj, że znajdziesz u nas firmy cateringowe, które zrealizuję zamówienie już w ciągu 3h od złożenia zamówienia. 

Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy jest uzależniony od partnera. Wielu partnerów ma darmową dostawę, za którą nie poniesiesz dodatkowych kosztów. W łatwy sposób przy wizytówce każdego partnera możesz sprawdzić, czy są dodatkowe koszty za dostawę. 

Czy mogę płacić gotówką?

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa, za zamówienia można płacić tylko online kartą lub przelewem. 

Czy mogę złożyć zamówienie z wyprzedzeniem?

Każde zamówienie może być złożone z dowolnie wybranym wyprzedzeniem, nawet do kilku miesięcy do przodu. Ty decydujesz kiedy potrzebujesz catering a my go przekażemy do realizacji. 

Jakie są ceny na platformie Easycatering Online?

Ceny jak na mieście a dostawa już od 0PLN bez minimalnej wartości zamówienia. Nasz usługa dla Ciebie jest całkowicie darmowa i tak pozostanie. Nie doliczamy dodatkowych kosztów. 

Jaki jest obszar dostawy?

Jest jeden obszar dostawy na terenie Warszawy oraz okolic. Dlatego dzięki Easycatering zamówisz jedzenie online do Konstancin-Jeziorna, Powsin, osiedle Konstancja, Bielawa, Parcela, Józefosław, Julianów, Kierszek, Okrzeszyn, Raszyn, Janki, Piastów, Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Targówek, Ząbki z ulubionych, warszawskich restauracji, sieci Subway, Dunkin Donuts oraz najlepszych firm cateringowych. 

Jaką ofertę menu znajdę na platformie Easycatering?

Możesz wybrać ulubioną kuchnię lub danie, do wyboru między innymi: Hiszpańska/Tapas, Portugalska, Steki, Burgery, pizza, Sushi Sakana, Pho, Zushi Sushi, zestawy tartinek, kanapki z pastrami, bajgle. W jednym miejscu znajdziesz kilkaset zestawów cateringowych, które są idealne podczas spotkań biznesowych 

Czy mogę zrezygnować lub zmienić zamówienie?

Możesz bezpłatnie odwołać lub zmienić swoje zamówienia do 48 godzin dni roboczych przed realizacją.