Dla firm

 
Oszczędź czas, zyskaj produktywność
Sprzedawcy poświęcają czasu na sprzedaż, ten który poświęcali na zorganizowanie cateringu. Trenerzy mają więcej czasu na przygotowanie swoich kursów. Administratorzy zajmują się projektami, do których nie byli w stanie dotrzeć wcześniej. Easycatering całkowicie automatyzuje zamawianie cateringu. Wystarczy 5 minut. aby przejść przez cały proces zamówienia. Za wszystkie zamówienia zapłacisz bezpiecznie kartą lub przelewem a fakture otrzymasz najpóźniej w dniu realizacji zamówienia w formie elektronicznej. 

Zwiększ oszczędności
Oszczędzaj czas pracowników i zwiększaj wydajność. Pomiędzy oszczędnością czasu, polityką i kontrolą kosztów, Easycatering stanowi realną możliwość pozytywnego wpływu na wyniki finansowe Twojej firmy. 

Korzyści dla pracowników
Na pewno w Twojej firmie masz programy benefitowe związane z opieką medyczną, kartami Multisport lub samochody służbowe. Wszystko jest po to, aby pracownicy mieli jak najlepsze warunki pracy oraz satysfkację z miejsca pracy oraz pozytywną opinię o pracodawcy. Catering biurowy to zupełnie nowa możliwość budowania pozytywnego wizerunku firmy oraz integracji teamów przez jedzenie. Co powiesz na codzienne śniadanie w biurze lub raz w tygodniu Donut Day?
ikony nad stopka
Potrzebujesz dopasowaną ofertę cateringową? Nie ma nic prostszego. Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie ofertę! catering@easycatering.pl