Dla firm

 

Oszczędzaj czas, zyskaj produktywność


Sprzedawcy poświęcają więcej czasu na sprzedaż, ten który wcześniej poświęcali na zorganizowanie cateringu.

Trenerzy mają więcej czasu na przygotowanie swoich kursów, zamiast zajmowaniem się organizajcą cateringu.

Administratorzy zajmują się projektami, do których nie byli w stanie dotrzeć wcześniej.

Easycatering całkowicie automatyzuje zamawianie cateringu. Wystarczy 5 minut. aby przejść przez cały proces zamówienia. Za wszystkie zamówienia zapłacisz bezpiecznie kartą lub przelewem a fakturę otrzymasz najpóźniej w dniu realizacji zamówienia w formie elektronicznej. 

Zwiększ oszczędności


Oszczędzaj czas pracowników i zwiększaj wydajność. Pomiędzy oszczędnością czasu, polityką i kontrolą kosztów, Easycatering stanowi realną możliwość pozytywnego wpływu na wyniki finansowe Twojej firmy. 

Korzyści dla pracowników


Na pewno w Twojej firmie masz programy benefitowe związane z opieką medyczną, kartami Multisport lub samochody służbowe. Wszystko jest po to, aby pracownicy mieli jak najlepsze warunki pracy oraz satysfkację z miejsca pracy oraz pozytywną opinię o pracodawcy.

Catering Benefitowy to zupełnie nowa możliwość budowania pozytywnego wizerunku firmy oraz integracji teamów przez jedzenie. Co powiesz na cykliczne śniadanie lub lunch dla zespołu, owoce w biurze lub zdrowe przekąski?
 
Potrzebujesz dopasowaną ofertę cateringową? Nie ma nic prostszego. Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie ofertę! catering@easycatering.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem