O nas

Kim jesteśmy?

Easycatering to platforma, która skupia setki firm cateringowych, restauracji oraz hoteli w całej Polsce.
Naszym celem jest ułatwienie  zamawiania cateringu na każdą okazję po przez zmianę dotychczasowego sposoby zamawiania na szybszy oraz w pełni transparentny.

Platformę uruchomiliśmy 2 lata przez zespół osób zdobywających doświadczenie w branży cateringowej oraz technologicznej dla klientów biznesowych organizując dla nich cateringi oraz eventy we współpracy z wyselekcjonowanyni firmami cateringowymi w całej Polsce.

Następnie stworzyliśmy katalog firm cateringowych, restauracji oraz hoteli wraz z wygodną funkcjonalnością wysyłania zapytań do wielu fimrm na raz w celu porównania ofert od różnych firm.  Easycatering to platforma już nie tylko dla klientów biznesowych, ale również dla klientów prywantych ułatwiając im kontakt z firmami cateringowymi. W tym czasie zorganizowaliśmy ponad tysiąc cateringów dla kilkuset firm i korporacji. 

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja cateringu to nielada wyzwanie, które angażuje nasz cenny czas. Wiemy, że proces znalezienia i wyboru odpowiedniej firmy cateringowej a następnie oczekiwanie na oferty w celu ich porównania jest trudny, stresujący a przede wszystkim czasochłonny. Naszą misją jest z automatyzowanie zamawiania cateringu oraz stałe podwyższanie poziomu usług cateringowych dzieki większej transparetności i dostępności. 
 

Gdzie działamy?

Platforma Easycatering jest dostepna w całej Polsce we wszystkich głównych miastach w Polsce. 

Nasze usługi?

Easycatering pomaga setkom zaintersowanym klientom w nawiązaniu kontaktu z firmami cateringowymi w celu organizacji cateringu biznesowego, eventowego oraz prywatnego np: na urodziny, catering dziecięcy, catering na wesele, catering na przyjęcie rodzinne.

Eascatering online - zweryfikowany katalog firm umożliwiający wyszukanie i bezpośredni kontakt oraz bezpłatne wysłanie zapytania do wielu firm na raz w celu porównania otrzymania wielu ofert oraz ich porównania. Korzystanie z platformy Easycatering jest całkowicie bezpłatne a otrzymane oferty niezobowiązujące. 

Easycatering Concierge - usługa dla firm oferująca kompleksową organizację cateringu oraz eventu we współpracy z wyselekcjonowanymi firmami cateringowymi, restauracjami oraz hotelami w całej Polsce. 
 

Masz pytania?


W przypadku pytań zachęcamy zakładkę pomoc lub kontakt.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem