Pomoc

Czym jest Easycatering?

Easycatering zajmujemy się dostarczaniem i zarządzaniem usługami cateringowymi dostosowanymi do miejsca i kultury pracy.

Czym jest Easycatering Online?

Easycatering to pierwsza taka platforma w Polsce gromadząca różnorodne menu w postaci setek wyselekcjonowanych, gotowych oferty cateringowych. Platforma powstała w odpowiedzi na zainteresowanie naszych klientów szybką możliwością sprawdzenia cen oraz łatwego i natychmiastowego złożenia zamówienia na śniadania biznesowe, przekąski, zestawy obiadowe, przerwy kawowe, czy fingerfood catering. 

Od dzisiaj nie muszą Państwo szukać z osobna firm, pisać zapytania ofertowe i często bardzo długo oczekiwać na ofertę. Easycatering to platforma gromadząca mnóstwo zalet i udogodnień dla naszych klientów. Gdy od organizacji idealnego cateringu dzieli nas kilka godzin, potrzebujesz szybki catering to nie ma lepszego rozwiązania niż Easycatering. Wejdź na platformę, wpisz adres dostawy oraz datę i godzinę, wybierz menu, bezpiecznie zapłać kartą lub przelewem i poczekaj na terminową dostawę cateringu. Easycatering daje szybką możliwość znalezienia i porównania firmy cateringowe Warszawa, firmy cateringowe poznań, firmy cateringowe Kraków, firmy cateringowe Wrocław, lub firmy cateringowe Trójmiasto. Easycatering to również możliwość poznania ceny cateringu warszawa, ceny cateringu poznań, ceny cateringu Wrocław, ceny cateringu trójmiasto, aby znaleźć catering najtaniej lub po prostu tani catering warszawa, catering warszawa cena za osobę lub dobry catering warszawa.

Obecnie bardzo popularny jest catering dietetyczny zwany często dietą pudełkową. Dzięki Easycatering możecie Państwo zamówić zdrowy catering, catering ekologiczny, który składa się z ekologicznych produktów oraz ekologicznych opakowań. Dzięki takiemu cateringowi ciesz się zdrowiem ze smakiem dla Ciebie oraz Twoich pracowników. 

Możemy zamówić do pracy także tace kanapkowe, koszyki z owocami. W dużych miastach są firmy cateringowe, które same przyjeżdżają z przygotowanymi już kanapkami do biurowców i oferują pyszne jedzenie na miejscu - kanapki ze świeżego pieczywa, tortilli, a także sałatki owocowe lub warzywne i inne dania odpowiednie na lunch. Dzięki Easycatering samemu decydujesz na co i kiedy masz ochotę. Od dzisiaj każde spotkanie, konferencja oraz szkolenie będzie pełne pysznego jedzenia. 
Dzięki Easycatering zamówisz z 10 Najlepszych firm cateringowych w Poznaniu oraz z 10 Najlepszych firm cateringowych w Warszawie, 10 Najlepszych firm cateringowych w Krakowie, 10 Najlepszych firm cateringowych w Wrocławiu, 10 Najlepszych firm cateringowych w Trójmieście, 10 Najlepszych firm cateringowych w Łodzi. 

W jaki sposób działa Easycatering Online?

Zamów już teraz w 3 prostych krokach:

    1.    Wpisz adres dostawy na www.easycatering.pl , określ datę i godzinę dostawy. 
    2.    Wybierz restaurację, sieć lub firmę cateringową, złóż zamówienie, 
    3.    Zapłać bezpiecznie kartą płatniczą, przelewem PayU i poczekaj na dostawę w wybranym terminie. Jeśli potrzebujesz fakturę VAT, zaznacz to w systemie podczas składania zamówienia oraz uzupełnij niezbędne dane do faktury. 

Jakie usługi dostarcza Easycatering?

Mamy 3 główne produktu możemy zaproponować:

    1.   Catering Biznesowy: Śniadanie, Lunch, Finger Food, Przerwa Kawowa od 10 osób
    2.   Catering Eventowy: Gale, coroczne uroczystości, wigilie od 40 osób 
    3.   Catering Benefitowy: Owoce do biura dla pracowników, zdrowe przekąski, cykliczne śniadania/lunche


Kto może być klientem Easycatering?

Easycatering jest to usługa skierowana tylko dla klientów firmowych oraz korporacynych.
Obecnie nie prowadzimy sprzedaży dla klientów indywidualnych. 


Czym jest usługa Easycatering Concierge?

Easycatering Concierge jest Twoim partnerem w organizacji cateringu.

Potrzebujesz dopasowaną ofertę cateringową? Nie ma nic prostszego. Napisz teraz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę do 24 godzin:

E: catering@easycatering.pl 
Chat (pomarańczowe okno w prawym dolnym rogu)
Formularz na głównej stronie: https://easycatering.pl/

Uwzględnij w wiadomości następujące szczegóły:

1. Data i godziny trwania
2. Miejsce (adres wraz z miastem)
3. Ilość osób
4. Rodzaj cateringu (Śniadanie, Lunch, Kolacja, Bufet, Event)
5. Budżet - jeśli jest znany
6. Opisz swoje oczekiwania i pomysły


Easycatering to kompleksowa usługa cateringowa:
 
1. Okazje: Spotkania zarządu, szkolenia, warsztaty, eventy.
 
2. Rodzaje: 
                - Lunch Boxy
                - Bufety cateringowe na śniadania, lunch, kolacje, przekąski typu fingerfood, przerwa kawowa
                - Bezobsługowe oraz z pełną obsługą kelnerską. 
                - Catering Cykliczny. 
                - Catering Live Cooking m,in grill, street food, dim sum, lody tajskie
                - Food Trucks
                - Barmani
                - Bariści od kawy
                - Roll Bary z Piwem z kija
 
3. Wielkość: od 10 - 2000 osób. 
 
4. Specjalne Dodatki: meble cateringowe, logotypy na kubkach, branding.
 
W jakich godzinach realizujemy zamówienia?

Zamówienia są realizowane różnie w zależności od partnera. Mamy takich partnerów w swojej ofercie, którzy realizują dostawy 24h/7. Pamiętaj, że znajdziesz u nas firmy cateringowe, które zrealizuję zamówienie już w ciągu 3h od złożenia zamówienia. 
 

Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy jest uzależniony od partnera. Wielu partnerów ma darmową dostawę, za którą nie poniesiesz dodatkowych kosztów. W łatwy sposób przy wizytówce każdego partnera możesz sprawdzić, czy są dodatkowe koszty za dostawę. 


Czy mogę płacić gotówką?

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa, za zamówienia można płacić tylko online kartą lub tradycyjnym przelewem na podstawie faktury VAT.

 
Czy mogę złożyć zamówienie z wyprzedzeniem?

Każde zamówienie może być złożone z dowolnie wybranym wyprzedzeniem, nawet do kilku miesięcy do przodu. Ty decydujesz kiedy potrzebujesz catering a my go przekażemy do realizacji. 

Jakie są ceny na platformie Easycatering Online?


Ceny jak bezpośredni u dostawcy dostawa już od 0PLN bez minimalnej wartości zamówienia. Nasz usługa dla Ciebie jest całkowicie darmowa i tak pozostanie. Nie doliczamy dodatkowych kosztów. 

 
Gdzie nasza usługa jest dostępna?


WARSZAWA
Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Warszawy oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 

Dzięki Easycatering zamówisz catering online do Konstancin-Jeziorna, Powsin, osiedle Konstancja, Bielawa, Parcela, Józefosław, Julianów, Kierszek, Okrzeszyn, Raszyn, Janki, Piastów, Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Targówek, Ząbki z ulubionych, warszawskich restauracji, sieci Subway, Dunkin Donuts oraz najlepszych firm cateringowych. POZNAŃ
Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Poznania oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 

Dzięki Easycatering zamówisz catering online do Oborniki, Luboń, Nowy Tomyśl, Kórnik, Środa Wielkopolska, Września, Gniezno, Murowana Goślina, Szamotuły, Opalenica, Kościan, Leszno, Wągrowiec, Czarnków, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Gostyń, Pleszew, Konin, Budzyń, Buk z najlepszych poznańskich firm cateringowych.
Jaką ofertę menu znajdę na platformie Easycatering?

KRAKÓW
Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Krakowa oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 

WROCŁAW
Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Wrocławia oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 

KATOWICE
​Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Katowic oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 

ŁÓDŹ
​Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Łodzi oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 

TRÓJMIASTO
​Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Trójmiasta oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 

RZESZÓW
​Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Rzeszowa oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 

SZCZECIN
​Dla Twojej wygody zrobiliśmy jeden obszar dostawy na terenie Szczecina oraz okolic. Oznacza to, że taka sama jest oferta ze wszystkich restauracji oraz firm cateringowych na całym obszarze dostawy. 


Możesz wybrać ulubioną kuchnię lub danie, do wyboru między innymi: Hiszpańska/Tapas, Portugalska, Steki, Burgery, pizza, Sushi Sakana, Pho, Zushi Sushi, zestawy tartinek, kanapki z pastrami, bajgle. W jednym miejscu znajdziesz kilkaset zestawów cateringowych, które są idealne podczas spotkań biznesowych 

Jak otrzymam fakturę?

Faktura w formacie PDF zostanie automatycznie przesłana przez system na podane dane po realizacji zamówienia. 


Czy mogę zrezygnować lub zmienić zamówienie?

Wszelkie zmiany oraz rezygnacja z potwierdzonego zamówienia jest uzależniona od indywidualnych warunków realizacji zamówienia oraz wybranej firmy cateringowej. 

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.
Dowiedz się więcej Rozumiem